Ślub po Kufrowemu

Organizując ślub każda Para Młoda ma wyobrażenie tego wyjątkowego dnia– my pomożemy Państwu by był piękny i niepowtarzalny...

Bukiet ślubny

to nierozłączny element każdej Pani Młodej. Wraz z butonierką wykonany jest z dbałością o każdy detal. Pomagamy w doborze odpowiedniego bukietu do sukni i urody Pani Młodej.

Dekoracja kościoła

miejsce szczególne w którym wystrój musi być wykonany z zachowaniem pewnych zasad. Wymaga wyjątkowej i subtelnej oprawy. Dysponujemy dywanami, lampionami, wieloma świecznikami oraz tkaninami które w odpowiedni sposób zaaranżowane dają niepowtarzalny efekt.

Dekoracja sali oraz stołów

sala to miejsce gdzie Państwo Młodzi wraz ze swoimi gośćmi muszą czuć się dobrze i swobodnie. Dbając o Wasz komfort wystrój musi być piękny ale nie uciążliwy. Dysponuję własnym zapleczem dekoracji: szkłem, stojakami, świecznikami, lampionami i podestami. Wykonujemy dekoracje wysokie i niskie, na stoły prostokątne i okrągłe, przystrajam stoliki kawowe, stoły tematyczne, balustrady i wszystkie elementy sali. Przed salą możemy ustawić potykać wskazujący gościom miejsce uroczystości.

Dekoracje samochodów

w zależności jakim pojazdem decydujecie się pojechać wykonamy bezpieczny wystrój pasujący do całej aranżacji ślubnej.

Podziękowania dla rodziców

kosze, skrzynki czy standardowe bukiety to najczęściej wybierane podziękowanie dla rodziców Państwa Młodych. Wykonamy je i dostarczymy na miejsce uroczystości.

Upominki i podziękowania dla gości

mały podarunek dla każdego gościa to miła niespodzianka. Pomożemy dopasować coś co w komponujemy w całą aranżację ślubną.

Papeteria ślubna

projekt i wydruk indywidualnej i niepowtarzalnej papeterii ślubnej składającej się z: zaproszeń, winiet, zawieszki na alkohol, podziękowania dla rodziców, numery na stół, pudełko na koperty, butelka z życzeniami dla Państwa Młodych czy toppery które świetnie sprawdzają się jako dekoracja np. stołu wiejskiego lub słodkiego. Możliwość wybrania pojedynczych elementów.